HAYVACI HUKUK BÜROSU

Hakkımızda

Hayvacı Hukuk Bürosu’nun genel anlayışı toplumumuzda hukuk bilincinin yerleşerek, ilişkilerin hukuk kuralları çerçevesinde işlemesinde hukukçu olarak üzerine düşen görevinin bilinciyle mesleğini icra etmek, müvekkillerine eksiksiz hizmeti sağlamaktadır.

Birlikte çalıştığı kendi alanlarında uzman ve deneyimli ekibiyle hukuksal konularda hizmet vermektedir. Avrupa ve İstanbul’da bulunan büyük hukuk büroları standartlarında kendi arazimiz üzerine inşa ettiğimiz büro binamızla hizmet sınırımızı genç ve dinamik ekimizle üst seviyelere taşımış bulunuyoruz.

Müvekkillerimiz dünyada, ülkede ve bölgemizde saygınlılığı kabul görmüş firmalardan oluşmaktadır. Kurumsal yapı çizgisine ulaşmak için teknolojik ve diğer alt yapılarımızı tamamlayarak hızla ilerleyen çağı yakalamak üzere organize edilmiş çalışma stratejisine sahibiz.

Büromuz, tecrübeli ve alanında uzman avukat ve danışmanların yanı sıra yüksek motivasyona sahip, hırslı, enerjik ve hevesli genç avukatların oluşturduğu homojen bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajını kullanmaktadır. Hayvacı Hukuk Bürosu, bünyesinde 5 avukat, 1 finans-insan kaynakları direktörü ve 12 kişilik destek personel bulundurmaktadır. Bunun yanında birçok danışman ile yakın bir şekilde çalışmaktadır.

400,00 m2 alana sahip yeni hizmet yerimiz, teknolojik alt yapıya sahip olmasıyla birlikte rahat çalışma ortamına göre tasarlanmıştır. Bu düşünceyle ekibimiz daha iyi ve verimli çalışarak müvekkillerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.